Уряд знизив перший внесок за програмою «єОселя»
На виконання доручення президента України Уряд ухвалив зміни до програми «єОселя». Перший внесок для громадян віком до 25 років знизили до 10%.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Очікуємо, що частка молоді серед користувачів програми зростатиме. Молоді родини матимуть більші можливості для купівлі нерухомості та забезпечення власного добробуту», – йдеться у повідомленні.
За словами Шмигаля, загалом вже понад 12 тисяч українських родин скористалися програмою «єОселя». Серед них військовослужбовці, правоохоронці, педагоги, медики, науковці.
Нагадаємо, заступниця міністра економіки України Надія Бігун у липні повідомляла, що від початку року 153 ВПО отримали кредити на придбання житла за програмою «єОселя». Усього у 2024 році видали 5266 таких пільгових кредитів.
За оцінкою партії «Слуга народу», «єОселя» практично не працює для ВПО та ветеранів. Голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування Олена Шуляк наголосила, що посадовці виявили деякі недоліки, які має виправити уряд. Також направили відповідне звернення до прем’єр-міністра.
Довідково: програма «єОселя» почала свою роботу у жовтні 2022 року. Реалізовують її у Міністерстві економіки спільно з Міністерством цифрової трансформації та ПрАТ «Укрфінжитло». Банками-партнерами «єОселі» є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, МТБ Банк і ТАСКОМБАНК.
- 469 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
- 12:00 Одна з громад Луганщини розширює соціальну підтримку ВПО
- 11:00 Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»
- 10:00 Окупована Луганщина частково без електроенергії
- 09:00 Рубіжне без світла та води, а у Троїцькій громаді скасували всі пасажирські перевезення, - ЛОВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 1401
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 545
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 537
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 451


Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»
Окупована Луганщина частково без електроенергії