Довічне ув'язнення можуть отримати правоохоронці з Луганщини
Про підозру у колабораційній діяльності повідомили двом правоохоронцям зі Старобільська Луганської області, які після початку російського повномасштабного вторгнення пішли працювати на ворога (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Чоловіки після окупації міста російськими військами добровільно обійняли посади в незаконно створеному ворогом правоохоронному органі. За прихильність до окупаційної влади перебіжчики отримали посади начальника та інспектора «дпс».
Нагадаємо, що санкції статей державної зради та колабораціонізму можуть передбачати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 років до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво здійснює Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора, Донецька, Кіровоградська та Харківська обласні прокуратури.
Нагадаємо, за матеріалами СБУ судитимуть двох організаторів окупаційних псевдовиборів на Луганщині. Трьом членам “виборчкомів” повідомили про підозру.
- 4134 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
- 16:00 Лисичанська громада виплатить допомогу дітям військових до Дня знань: стартував прийом заяв
- 15:00 Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 940
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 749
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 671
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 652


У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
Омбудсман закликав уряд переглянути розмір та усунути обмеження у виплатах ВПО
