У США вважають малоймовірною версію збиття F-16 вогнем Patriot – NYT
У Сполучених Штатах не вважають ймовірную версію про те, що український винищувач F-16 був збитий дружнім вогнем з комплексу Patriot.
Про це пише видання New York Times з посиланням на неназваних американських посадовців.
Видання нагадує, що Володимир Зеленський пообіцяв провести ретельне розслідування інциденту, включно з версією про те, що він став результатом дружнього вогню з ракетної батареї Patriot, як сказав в п'ятницю один із західних посадовців.
Але два військові високопосадовці США заявили, що дружній вогонь, ймовірно, не був причиною катастрофи F-16.
За їхніми словами, американські та українські слідчі розглядають низку версій, серед яких й технічна несправність або помилка пілота.
Нагадаємо, що Україна втратила винищувач F-16 під час відбиття атаки рф 26 серпня, льотчик загинув.
- 259 переглядів
Читайте також:
- Куди звернутися по підтримку: у Києві для луганчан діє Центр життєстійкості Нижньодуванської громади
- Учасники першого етапу компенсацій ВПО за втрачене житло на ТОТ подали понад 25 тисяч заяв
- ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Куди звернутися по підтримку: у Києві для луганчан діє Центр життєстійкості Нижньодуванської громади
- 10:00 Учасники першого етапу компенсацій ВПО за втрачене житло на ТОТ подали понад 25 тисяч заяв
- 09:00 ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
- 08:42 Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 836
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 589
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 529


Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові