Зеленський повідомив, що операція на Курщині "йде за планом "та зменшує просування росіян на Донбасі
Операція Збройних сил України в Курській області росії виконує свої завдання та йде за планом.
Про це під час робочої поїздки до Запоріжжя сказав Володимир Зеленський, про що пише Укрінформ.
“Курська операція виконує свої завдання і йде за планом. Що стосується складнощів на Покровському і Торецькому напрямках, то ми вважаємо, що Курська операція також може вплинути на це”, - заявив Володимир Зеленський.
Він пояснив, що таким чином може бути зменшення загострення через зменшення кількості російських військових.
Проте зазначив, що поки що з цим є складнощі.
Президент додав, що саме на цьому напрямку завжди були зосереджені найбільш бойові російські бригади.
“Це завжди була головна ціль - Донбас, повністю тотальна окупація Донбасу. Дві доби там просувань немає. Це те, що мені доповів Головком”, - резюмував очільник українськох держави.
Нагадаємо, що військові розповіли, що росіяни на Курщині знаходяться "поза політикою" та хочуть виїхати з зони бойових дій.
- 446 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 826
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 694
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 649
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 597


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник