До 15 років тюрми загрожує очільникам окупаційних відділів «мвд рф» на Луганщині
За матеріалами СБУ до 15 років тюрми загрожує очільникам окупаційних відділів «мвд рф» у Кадіївці та Ровеньках.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
Служба безпеки України повідомила про підозру колаборанту, який очолює російську поліцейську структуру, незаконно створену на Луганщині.
Задокументовано, що восени 2023 року «отдел мвд рф «Стахановский» очолив мешканець Кадіївки, який після подій 2014 року підтримав окупантів і служив в органах ворожого «мвд».
Зрадник керував «Стахановским гувд мвд лнр», а після створення на захопленій території підрозділів російської поліції його призначили на начальницьку посаду. Слідчі дії у цій справі тривають.
Водночас досудове розслідування щодо іншого колаборанта, який служив у ворога на посаді «начальника мвд рф «Ровеньковский», вже завершили.
Обвинувальний акт скерували до суду. Ворожого поплічника оголосили у розшук.
Очільники незаконних силових структур відповідатимуть перед законом за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 15 років ув’язнення та конфіскацію майна.
За матеріалами Служби безпеки саме таке покарання заочно отримав їхній «колега» – начальник підрозділу ворожої «поліції» у Троїцькому.
Розслідування проводили співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, засудили екскерівника «Луганськгазу», який передав майно окупантам.
- 499 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
- 16:00 Лисичанська громада виплатить допомогу дітям військових до Дня знань: стартував прийом заяв
- 15:00 Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 942
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 751
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 672
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 652


У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
Омбудсман закликав уряд переглянути розмір та усунути обмеження у виплатах ВПО
