Україна висунула попередження Ірану
Україна звернулася до Ірану на тлі можливої передачі балістичних ракет.
Про це йдеться у заяві МЗС.
"МЗС України глибоко занепокоєне повідомленнями у міжнародних ЗМІ щодо можливої передачі Іраном балістичних ракет до Російської Федерації", - мовиться на сайті.
Україна закликала керівництво Ісламської Республіки Іран утриматись від передачі росії, яка згідно Статуту ООН та норм міжнародного права є державою-агресором, будь-яких видів озброєння та військової техніки.
"Вже понад два роки Україна та українці щоденно потерпають від російських терористичних обстрілів усіма видами смертоносного озброєння, зокрема дронами іранського виробництва", - нагадали у МЗС.
Зазначено, що поглиблення військово-технічної співпраці рф та Ірану несе серйозні безпекові загрози не лише для України, але і для всієї Європи, Близького Сходу та світу.
"Закликаємо світову спільноту посилити тиск на Тегеран і Москву заради захисту міжнародного миру та безпеки", - написали на сайті Міністерства закордонних справ.
В Україні заявили, що Іран має повністю та остаточно припинити надання зброї росії, аби діями, а не словами довести щирість заяв свого політичного керівництва про непричетність до підживлення російської воєнної машини смерті.
"Застерігаємо офіційний Тегеран, що у разі підтвердження факту передачі Іраном балістичних ракет до російської федерації, це матиме руйнівні наслідки для українсько-іранських двосторонніх відносин", - резюмували у МЗС.
Нагадаємо, що ISW спрогнозував, куди рф битиме іранськими балістичними ракетами в Україні.
- 394 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:04 ЛОВА: за рік 75 дітей та 55 дорослих з Луганщини оздоровились безкоштовно у закладах МОЗ
- 18:00 Представники ЛНУ ім. Шевченка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу посіли перше загальнокомандне місце
- 17:00 На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
- 16:00 На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
- 15:00 Найбільша кількість зареєстрованих у програмі житлового кредитування Луганської ОВА – ВПО з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1187
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1013
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1009
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 930


На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”
На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший