Розвідка Британії розповіла про просування російської армії на Покровському напрямку
Російська армія розпочала наступ на Курщині, аби відсунути ЗСУ. Водночас протягом останнього тижня рф не зробила істотного просування до міста Покровська Донецької області.
Про це йдеться у звіті Міністерство оборони Великої Британії.
Британські розвідники зазначили, що росія продовжує високі темпи наступальних операцій на багатьох ділянках лінії фронту.
Так на сході України росйські окупанти поступово просувалися в район Вугледара та на південний схід від Покровська.
"Однак за останній тиждень росія не просунулася істотно до самого Покровська", - повідомили аналітики.
Водночас у Курській області, де Збройні сили України від середини серпня контролюють приблизно 800-900 квадратних кілометрів території, рф розпочала контрнаступ.
"На чолі з підрозділами ВДВ і морської піхоти російські війська атакували українські позиції на заході виступу та, ймовірно, відбили кілька сіл", - резюмували у зведенні розвідки Британії.
Нагадаємо, що В ISW заявили, до операція на Курщині стимулювала росію до обміну військовополоненими.
- 369 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:36 Майже три десятки атак за добу: росіяни активно штурмували Лиманський напрямок
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
- 18:00 Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
- 17:00 Кремінянину вручили іменну відзнаку за підтримку бізнесу Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1578
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1075
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 911
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 781


Майже три десятки атак за добу: росіяни активно штурмували Лиманський напрямок
Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн