У Чернівцях переселенок вчили боротися з професійним вигорянням

У Чернівцях переселенок вчили боротися з професійним вигорянням

У Чернівцях для жінок ВПО пройшов тренінг з профілактики професійного вигорання.

Про це повідомляє Сєвєродонецька районна державна адміністрація.

Він пройшов у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини у Чернівецькій області. Тренінг «Профілактика емоційного вигорання» організували  з елементами арттерапії. Цільова аудиторія тренінгу – особи з числа ВПО працездатного віку.

Фахівець із соціальної роботи Центру життєстійкості м. Чернівці Наталія Костинюк розповіла учасницям заходу про те, як розпізнати синдром і вчасно дати собі раду, а також про причини його виникнення.

"Професійне вигоряння — це виснаження емоційних, розумових і енергетичних ресурсів людини, яке розвивається на тлі сильного хронічного стресу в роботі. У випадку із жителями нашої області додатковим фактором прояву симптоматики «вигорання» є стрес, пов'язаний із вимушеним переселенням через війну", - зазначили на заході. 

Виходити зі стану ПВ треба обов’язково – або самостійно, або звернутись за допомогою до психологів. Професійне вигорання є серйозним психологічним явищем, яке вимагає комплексного підходу до профілактики та лікування. Шляхи подолання цього стану полягають у своєчасному визнанні проблеми та впровадженні ефективних стратегій для збереження психічного та емоційного здоров'я.

Захід у Чернівецькому хабі провели в рамках реалізації Національної програми збереження ментального здоров’я Ти як? 

Нагадаємо, 27 вересня у Києві особистий прийом проведе заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Тетяна Нікітіна.