росіяни посилюють ще один напрямок на фронті
У суботу, 21 вересня, в Маріуполі зафіксували велике перекидання військових та техніки через місто на північ Донецької області.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
"Посилюють Курахівський наступ", - написав він.
Зазначено, що є щонайменше три організовані колони вантажівок загалом до 35 машин з поки що живою силою та БК.
"Інженерні підрозділи", - уточнив Андрющенко.
Крім того, були помічені танки та інша колісне техніка тралами по іншому маршруту через с.Гранітне (з росії) та с.Нікольське (с Запоріжжя).
Водночас у Deepstate заявили, що російська армія постійно намагається прорватися через позиції українських військових в сторону Курахового, але останній тиждень для бійців Сил Оборони, зокрема 46-ї бригади, в районі населених пунктів Гостре та Георгіївка-Максимільянівка насичений складними боями.
Зокрема росіяни за допомогою великої кількості техніки та піхоти намагаються продовжувати розвивати свій успіх з Красногорівки в напрямку Гострого, пробують там закріпитися, але потрапляють під щільну роботу українських дронів та артилерії.
"Таким чином вони сподіваються обійти Георгіївку та Максимільянівку, в яких московити постійно зазнають невдач", - пояснили аналітики.
Крім того, активізація росії у бік Курахового останній тиждень посилилася разом з успіхом в районі н.п. Українськ-Желанне Перше-Невельське.
"Саме в ці райони останнім часом було стягнуто багато підрозділів, які перебували поблизу, щоб продовжити своє просування. Не дивно, що цей напрямок атак відносять до Курахівського, адже просування ворога відбувається південніше саме в його сторону", - зазначили фахівці проєкту.
Водночас, згідно з інформацією Deepstate, зараз йдуть спроби ворога повністю окупувати н.п. Желанне Перше та зачистити місто Українськ, при цьому триває накопичення та перегруповування сил для подальшого просування, зокрема, в напрямку Гірника.
"Куди буде далі рухатися ворог — покаже тільки час, адже, дуже часто, вони просто використовують можливості слабких місць, які дозволяють їм йти далі", - резюмували у дописі.
Нагадаємо, що Битва за Покровськ стане кульмінацією військової кампанії Москви у 2024 році.
- 305 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У фінальний день Чемпіонату України зі стрибків у воду луганчани взяли ще три медалі
- 17:04 У неділю в Україні буде холодно та волого
- 16:30 росіяни ускладнюють вступ до шкіл на ТОТ: потрібна заява від обох батьків, - ЦНС
- 16:19 "Ми разом вимагаємо цього від росії", - Зеленський та коаліція охочих закликають рф до повного припинення...
- 16:06 Посадовців Нацгвардії відсторонили від їхніх посад
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2899
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2153
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 1871
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1244