На окупованій Луганщині до середини жовтня обмежили перебування цивільних у лісах
Опубліковано 28.09.2024 - 15:00
Окупаційна влада на Луганщині продовжила обмеження на перебування цивільних осіб у лісах і в'їзду до них транспортних засобів.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Зазначається, що обмеження ввели нібито для запобігання виникненню пожеж у лісових масивах. Воно діятиме з 28 вересня по 18 жовтня 2024 року.
За порушення правил протипожежної безпеки жителям окупованої Луганщини загрожують штрафи від 40 тисяч до мільйона рублів.
Обмеження на перебування у лісах на окупованій Луганщині почало діяти з 25 травня 2024 року і відтоді продовжується.
Раніше повідомлялося, що окупанти замовчують лісові пожежі під Сіверськодонецьком.
- 395 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Спрямували ще понад 200 тисяч гривень на підтримку жителів Рубіжанської громади
- 12:31 «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
- 12:00 Ярослав «Луганський»: «Я втратив усе, але іншого вибору, крім боротьби, у нас немає»
- 11:15 Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
- 10:11 Підтримка працевлаштування ВПО: які програми діють у громадах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2928
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1390
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1312
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1096


«Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
