На окупованій Луганщині будівники вимагають гроші за встановлення вікон чи заміну труб
В окупованому Рубіжному будівники вимагають гроші за встановлення вікон чи заміну труб. У понад 200 містах та селах самопроголошеної «лнр» не працює жоден магазин – туди спрямовують автолавки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«У Рубіжному чоловіки влаштовуються на будівництво, розраховуючи не тільки на заробітну платню. Під час показового відновлення вцілілих багатоповерхівок вони пропонують господарям, якщо ті присутні, встановити вікна або замінити труби за окрему плату. У порожніх квартирах доводиться ремонтувати лише за рахунок обіцяних підрядником коштів. Тому мотивація різна», - прокоментували у ЛОВА.
Також повідомляється, що у понад 200 населених пунктах так самопроголошеної «лнр» не працює жоден продуктовий магазин. Ці міста та села знаходяться на території 22 адміністративно-територіальних одиниць. Тобто у громадах, окупованих не тільки у 2022 році, а у й ще у 2014-му.
«За десять років там не зроблено нічого для поліпшення інфраструктури – навіть хліба ніде купити. Віднедавна двічі на тиждень туди приїздять автолавки, які працюють по одній-дві години й потім прямують до сусіднього села. Деякі раніше розвинуті населені пункти Луганщини окупанти перетворили на «российскую глубинку», - зазначили у ЛОВА.
Як повідомлялося, в окупованому Рубіжному переоформлюють житло для скорішого продажу.
- 423 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 692
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 619
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 596
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 579


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного