Рубіжанська міська лікарня замовила ремонт приміщення у Харкові на майже 7,5 мільйонів гривень
КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” оголосила тендер на капітальний ремонт приміщень у Харкові. Очікувана вартість виконання робіт – 7 369 288,58 гривні.
Відповідна інформація опублікована у Prozorro.
У документації зазначили, що з метою забезпечення безпеки під час воєнного стану повна фактична адреса замовника прихована.
Строк виконання робіт: до 31 березня 2025 року. Наразі триває подання пропозицій.
За цей час виконавець має провести демонтаж конструкцій, вивезти сміття, оздобити стіни, зробити капітальний ремонт водопостачання та каналізації, а також внутрішнього електроосвітлення та системи пожежної сигналізації тощо.
Нагадаємо, керівництво Луганської обласної військової адміністрації розпорядилося визначити критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період два медзаклади з Рубіжного. Мова йде про КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Рубіжанської міської ради.
Раніше у Харкові розпочав роботу Центр відновного лікування та реабілітації КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня».
- 580 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Мінсоцполітики: Актуальні сервіси та послуги для ВПО доступні на єдиному порталі
- 17:00 15 років ув'язнення отримав палій з Луганщини, який виконував завдання спецслужб рф
- 16:00 Очільника окупаційного енергетичного підприємства на Луганщині заочно засудили до 12 років тюрми
- 15:00 Культурний проєкт «Музей у валізі» анонсував фінальну подію у Києві: деталі
- 14:00 Переселенців з Луганщини запрошують на екскурсію столицею «Київський стріт-арт»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 932
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 917
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 764
- У Києві попрощаються з лікарем та військовим з Кремінної Віктором Лисанським 13.05.2026 переглядів: 677


Мінсоцполітики: Актуальні сервіси та послуги для ВПО доступні на єдиному порталі
15 років ув'язнення отримав палій з Луганщини, який виконував завдання спецслужб рф
Очільника окупаційного енергетичного підприємства на Луганщині заочно засудили до 12 років тюрми
