Кремінська громада оновлює програму матеріальної допомоги: кого підтримуватимуть у 2025 році
Опубліковано 15.10.2024 - 19:00
Програма надання матеріальної допомоги населенню Кремінської міської територіальної громади на 2025 рік включатиме 14 видів допомоги для мешканців громади, серед яких підтримка багатодітних сімей, опікунів дітей-сиріт, а також допомога на лікування рідкісних захворювань у дітей.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
30 вересня до програми внесли зміни, зокрема передбачили соціальну підтримку:
- особам зі статусом учасника бойових дій та які з 2014 року брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України (до Дня захисників і захисниць України, військовослужбовцям, ветеранам, працівникам ДСНС та поліції);
- сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців (до Дня захисників і захисниць України);
- на придбання твердого палива для домогосподарств, які опинилися у складних життєвих обставинах (це пенсіонери, багатодітні сім’ї, малозабезпечені сім’ї, опікуни/піклувальники, які виховують та утримують дитину (дітей), позбавлених батьківського піклування; опікуни/піклувальники, які виховують та утримують дитину (дітей) зі статусом дитини-сироти).
Також до програми внесли пункт про виділення коштів на придбання подарунків до різдвяно-новорічних свят дітям загиблих військовослужбовців.
Нагадаємо, діти військових з Лисичанської громади можуть отримати матеріальну допомогу до Дня Святого Миколая.
- 406 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:35 Кремль вимагає від України виведення військ з Луганської, Донецької, Херсонської і Запорізької областей
- 20:22 США не вимагають від Зеленського визнавати Крим російською територією, - Трамп
- 20:00 Луганчани можуть звернутися до прокуратури за фактом “націоналізації” майна на окупованих територіях (КОНТАКТИ)
- 19:00 Сіверськодончанка працевлаштувалася за допомогою центра зайнятості
- 18:00 Зеленський не відповів на петицію щодо компенсації за житло на окупованих територіях
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6695
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4575
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3602
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 2985