Через чиюсь необережність із вогнем під Сіверськодонецьком згорів будинок (ФОТО)
Опубліковано 16.10.2024 - 11:00
До служби 101 надійшло повідомлення про спалах приватного будинку в окупованому смт Борівське. Будинок врятувати не вдалося.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
До місця виклику, у провулок Комсомольський, прибули пожежники. Через пізній виклик нежитловий будинок уже повністю був охоплений полум'ям.
З вогнем боролися близько двох з половиною годин, але врятувати будову площею 80 квадратних метрів не вдалося. Проте вдалося відстояти сусідні будівлі.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку від вуличного сміття загорівся будинок.
- 530 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
- 09:10 ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові шпиталі
- 08:54 За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1289
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1195
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1170
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1072





ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...
За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини