Пенсіонерам-ВПО, які проходили ідентифікацію у квітні, припинять виплати: що робити роз’яснили у Пенсійному фонді
Опубліковано 21.10.2024 - 17:00
Пенсіонери зі статусом внутрішньо переміщеної особи, які останній раз пройшли ідентифікацію у квітні, не отримають виплати у листопаді.
Про це повідомляє Головне управління ПФУ у Луганській області.
Це стосується переселенців, місце постійної реєстрації за паспортом у яких територія, що окупована з 2014 року. Щоб виплати не зупинили, їм необхідно проходити ідентифікацію кожні 6 місяців.
Способи проходження ідентифікації:
- особисто, звернувшись до відділення АТ «Ощадбанк» або до сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
- через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ за допомогою віддаленого КЕП Дія.Підпис (Дія ID);
- за допомогою відеоконференцзв'язку;
- у закордонній дипломатичній установі (для пенсіонерів з числа ВПО, які знаходяться за кордоном).
Нагадаємо, кожні пів року ВПО-пенсіонери в «Ощадбанку» повинні підтвердити особу.
Також ми писали, що робити переселенцям з припиненням пенсійних виплат після ідентифікації у банку.
- 7998 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Викрили ексвійськового, який під час боїв у Сіверськодонецькому районі перейшов на бік рф
- 18:00 Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади
- 17:00 Мінрозвитку шукає кошти для розширення програми житлових ваучерів для ВПО з ТОТ, – Кулеба
- 16:00 Останній дзвоник онлайн: як завершився навчальний рік у Сіверськодонецькому районі
- 15:00 У Києві затримали бізнесменів, які сплачували податки та фінансували окупантів на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1124
- Іпотека з компенсацією: як це працює у Сіверськодонецькій громаді 26.05.2026 переглядів: 940
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 854
- Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка 27.05.2026 переглядів: 730


Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади
У Києві затримали бізнесменів, які сплачували податки та фінансували окупантів на Луганщині
Доступна оренда замість черг: що передбачає для ВПО реформа соціального житла
