Окупанти залишили 300 працівників без зарплати на одному з підприємств Луганщини, - ЦНС
Опубліковано 28.10.2024 - 17:00
Понад 12 мільйонів російських рублів заборгували колаборанти працівникам Кадіївського підприємства "Вагонобудівного заводу" ТОВ "Техпромтранс" на окупованій Луганщині.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Йдеться про 300 робітників, які впродовж щонайменше чотирьох місяців не отримували заробітну плату.
"На тимчасово окупованих територіях України проблема із виплатою зарплат бюджетникам тільки зростає. У переліку тих, хто не отримує платню навіть педагоги, яким обіцяють чи не найвищі оклади та соціальні пакети. У результаті – борги по пів року", - зазначили у ЦНС.
Нагадаємо, у Рубіжному в окупантів мільйонні борги перед комунальниками.
- 397 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1274
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1054
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1021
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 948


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
