У Рубіжному в окупантів мільйонні борги перед комунальниками
В окупованому Рубіжному місцева псевдоадміністрація накопичила борги перед працівниками комунального підприємства.
Про це йдеться у повідомленнях окупаційних ресурсів.
Так, за квітень 2024 року перед 215 робітниками “виробничого управління водоканалізаційного господарства” утворилася заборгованість із заробітної плати на суму понад 7 мільйонів рублів.
У червні для того, щоб повернути людям зароблені гроші, знадобилося втручання окупаційної прокуратури.
Раніше повідомлялося, що окупанти у Сєвєродонецьку по декілька місяців не виплачують людям заробітні плати.
Про відсутність оплати праці з боку окупаційної влади також заявляли жителі Лисичанська.
У квітні 2024 року активісти “Кібер спротиву” отримали докази масштабних заборгованостей по зарплаті працівникам окупаційних структур.
- 591 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
- 09:00 ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
- 09:00 «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1000
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 926
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 698
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 697


Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
