Лисогор нагородив співробітників департаменту соцзахисту знаками «За сприяння відродженню Луганщини»
Напередодні Дня працівника соціальної сфери України фахівців Луганщини привітали з професійним святом та вручили почесні нагороди й відзнаки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Подякою від Міністерства соціальної політики України керівник області Артем Лисогор нагородив начальника відділу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віталія Вознюка.
Заступниці директора Департаменту – начальниці управління гендерної політики, протидії насильству, соціального захисту та обслуговування Тетяні Вознюк та начальнику відділу Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігорю Шевченку вручили Знаки «За сприяння відродженню Луганщини».
12 працівників соціальних інституцій області відзначили обласними подяками та почесними грамотами.
П’ятеро соцпрацівників отримали медалі «За заслуги» від Почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа, який активно підтримує усю соціальну сферу Луганщини.
Нагадаємо, 26 липня, напередодні Дня медичного працівника, Артем Лисогор у Дніпрі вручив державні нагороди та обласні відзнаки луганським медикам.
- 492 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1006
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 702
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 702
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 673


Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
