Директор Спецтехноекспорту зробив заяву щодо виробництва вланих крилатих та балістичних ракет в Україні
Україна наразі працює над власними крилатими та балістичними ракетами, які можуть з'явитися у Сил оборони вже наступного року.
Про це повідомив директор державного підприємства "Спецтехноекспорт" Олексій Петров в інтерв'ю.
Він розповів, що вже бачив випробування (проте тільки льотні) вітчизняних ракет, і сказав, що "результати є".
"Скажу, що у цьому напрямі рухається і держава, і нарешті приватний сектор. І це було розумне рішення зняти монополію на ракетну галузь. Тому я думаю, що свої ракети вже такі, скажімо, крилаті й балістичні, ми матимемо до середини 2025-го. Я бачив випробування, поки що тільки льотні, але результати є", - розказав Олексій Петров.
Зокрема він додав, що на третій рік війни країна має розвиток власного виробництва, зокрема у приватному секторі.
Згідно зі слів директора "Спецтехноекспорт", країна розпочала виробництво 155-го снаряда натовського стандарту, який має достатньо вигідну дистанцію для ведення боротьби з противником.
"Окрім того, українські державні компанії намагаються відновити або розширити виробництво боєприпасів і радянського стандарту, на жаль, якого ми не можемо ще позбутися", - зазначив Петров.
Він заявив, що постріл калібру 152 мм, який летить за 30 км, украй необхідний, як і 122 мм.
"Вони в постійному дефіциті, адже у великій кількості використовувалися Силами оборони", - надав пояснення Петров.
Нагадаємо, що Thales підписала меморандум про оборонну співпрацю з Україною.
Водночас рф намагається виробляти більше дронів для ударів по Україні.
- 324 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 851
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 737
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 661
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 606


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник