Релокована рубіжанська лікарня отримала допомогу від благодійників
Опубліковано 10.11.2024 - 17:30
КНП "Рубіжанська центральна міська лікарня" отримала лікарські засоби як гуманітарну допомогу від БО “Гуманітарний Хаб “Житомир”.
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
Медики отримали лікарські засоби для пацієнтів на суму понад 350 тисяч гривень.
За словами Юрченка, упродовж останнього пів року завдяки підтримці цієї організації лікарня отримала медикаментів на загальну суму понад півтора мільйона гривень.
Нагадаємо, КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” оголосила тендер на капітальний ремонт приміщень у Харкові. Очікувана вартість виконання робіт – 7 369 288,58 гривні.
- 343 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Під Сіверськодонецьком добу тривають пожежі, окупанти мовчать (ФОТО)
- 17:30 росіяни не підтримали жодної пропозиції України щодо припинення вогню, – Зеленський
- 14:00 Рубіжани на підтримку фронту направили безпілотник на понад мільйон гривень
- 13:30 У США вважають, що росія ще “не відповіла” Україні за удари по аеродромах і планує масштабні обстріли, – Reuters
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористуватися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 9891
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3043
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1990
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1542