«Радіти потрібно дрібницям». Окупанти обіцяють відкрити відділення банку у Сіверськодонецьку
Опубліковано 11.11.2024 - 11:00
Окупаційна влада Сіверськодонецька повідомила, що ще кілька банківських відділень відкриються у місті до кінця поточного року. У коментарях закликають радіти дрібницям.
На сьогодні в окупованому Сіверськодонецьку працюють лише три відділення банку. У перспективі, за словами окупаційного очільника міста Миколи Моргуноува, відкриють кілька відділень банків.
«Радіти потрібно дрібницям, відкриття офісів Сбера - це чудова новина», - закликають читачі.

Проте пишуть, що у тому ж окупованому Первомайську лише 1 відділення.
Нагадаємо, окупанти примушують підприємців відкривати рахунки в підсанкційному банку.
- 693 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Луганський центр екстреної меддопомоги розповів про досвід транскордонної евакуації пораненого військового
- 16:00 Робоча група Луганської ОДА переглянула критерії визначення критично важливих підприємств
- 15:00 Закликав до зміни влади в Україні: повідомили про підозру вихідцю з Луганщини
- 14:00 У ЛОДА розповіли про відпочинок дітей громади у закладі «Соколята Буковель»
- 13:00 Понад 19 млн грн спрямують на оздоровлення дітей Сіверськодонецького району
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2280
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1161
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 808
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 769
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Робоча група Луганської ОДА переглянула критерії визначення критично важливих підприємств
Закликав до зміни влади в Україні: повідомили про підозру вихідцю з Луганщини
У ЛОДА розповіли про відпочинок дітей громади у закладі «Соколята Буковель»
