По ліки - за десятки кілометрів: у ЛОВА розповіли, що відбувається з аптеками в окупації
У 77 % населених пунктів самопроголошеної “лнр” неможливо придбати ліки. В окупованому Лисичанську населення змушують купувати електричні лічильники.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у 714 з 920 населених пунктів самопроголошеної “лнр” неможливо придбати ліки. Для купівлі медичних препаратів місцевому населенню доводиться виїжджати за декілька десятків кілометрів.
Крім того, у 88 селах ліки відпускають тільки у фельдшерсько-акушерських пунктах: у ті дні, коли вони працюють. Перелік медичних засобів там вкрай обмежений.
“Не можна сказати, що краща ситуація в інших 118 населених пунктах. До прикладу, у Рубіжному чи Сіверськодонецьку, де у середньому одна аптека обслуговує по 10 тисяч осіб – без урахування гостей із сусідніх міст та сіл. Також слід зауважити, що у понад 400 окупованих населених пунктах регіону взагалі відсутні навіть ФАПи - там неможливо отримати елементарної консультації медика”, - розповіли в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що в окупованому Лисичанську енергетична компанія, яка обслуговує місто, при підключенні будинку до живлення примушує придбати новий лічильник. Від кожного абонента вимагають по 4000 рублів.
Нагадаємо, у вересні у Рубіжному на третій рік окупації відкрили другу аптеку.
- 412 переглядів
Читайте також:
- «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2919
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1364
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1308
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1080


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
