Харченко після візиту до шпиталю прикордонників: “Домовились про закупівлю необхідного майна”
Опубліковано 14.12.2024 - 19:15
Сіверськодонецька громада допоможе із закупівлею майна для прифронтового шпиталю луганських прикордонників.
Про це начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко повідомив у своєму телеграм-каналі.
Він розповів, що відвідав шпиталь разом з заступником начальника Луганського прикордонного загону, полковником Андрієм Гіттом.
“Там домовились про закупівлю необхідного майна на суму 1 мільйон гривень. Найближчим часом забезпечимо потреби шпиталю, які були озвучені під час розмови. Гарантуємо цілковиту підтримку в межах наших можливостей. Головне, щоб життя та здоров'я наших військових вчасно рятувалось”, - написав Харченко.
Нагадаємо, дрони "Сєвєродонецькводоканалу" віддали на випробування прикордонникам.
- 347 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1007
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
