«Діалог із бізнесом»: у ЛОВА назвали дату та тему нової зустрічі з підприємцями
Опубліковано 20.12.2024 - 12:05
Основні вимоги до якості харчових продуктів обговорять із бізнесом Луганщини під час «Діалогу із бізнесом».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Чергова зустріч онлайн-зустріч із підприємцями області 25 грудня об 11:00.
“Учасники проаналізують вимоги Закону України від 23.12.1997 №771/97-ВР “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, - йдеться у повідомленні.
Суб’єктів підприємницької діяльності Луганської області запрошують зареєструватися для участі у заході за посиланням, а також внести інформацію про проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання у термін до 12:00 23 грудня.
Нагадаємо, 18 жовтня відбувся перший онлайн-діалог між владою та бізнесом Луганщини.
- 303 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 683
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 515
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 430
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 405


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 