ЛОВА: сіверськодончани не можуть змінити тариф без паспорта рф, в області збираються газифікувати менше тисячі абонентів
Без паспорта рф жителі Сіверськодонецька не можуть змінити мобільний тариф. За дев’ять років у самопроголошеній “лнр” збираються газифікувати 800 абонентів.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Жителі Сіверськодонецька, в кого сім-карта російського зразка ще не прив’язана до паспорта рф з місцевою реєстрацією, не можуть навіть змінити тариф. Також недоступний дзвінок оператору”, – сказано у повідомленні.
Розв'язати проблему можна, за даними ЛОВА, лише в представництвах мобільних операторів у Старобільську чи в Луганську за особистої присутності.
Також в адміністрації повідомили, що на окупованій Луганщині днями затвердили програму газифікації житлово-комунального господарства до 2033 року. Упродовж наступних дев’ятьох років вона передбачає газифікацію 800 абонентів.
Нагадаємо, раніше ЛОВА повідомляла, що у населених пунктах між окупованими Сіверськодонецьком та Луганськом заборонили користуватися інтернетом в громадських місцях.
- 458 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Мешканця Луганщини у Харкові засудили за виправдовування збройної агресії рф проти України
- 18:00 У Лисичанському шелтері-хабі у Києві відкрили спортивну кімнату
- 17:33 Майже +20 градусів тепла: коли та в яких регіонах очікувати таку температуру
- 17:11 "Останні 20 років Сполучені Штати були опорою українців": Ющенко зробив заяву про ситуацію між США та Україною
- 17:00 Ще одну релоковану установу з Сіверськодонецька визнали критично важливою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3588
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2575
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1341
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1275