Луганська ОВА може підтримати релокований бізнес за рахунок бюджету
Луганська ОВА розглядає варіант підтримки підприємців за рахунок бюджетних коштів.
Про це йшлося на першому у новому році «Діалозі з бізнесом» Луганщини.
Зокрема, там обговорили податкові зміни для суб’єктів господарювання у 2025 році.
Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов, який головував на заході, зазначив, що облдержадміністрація проводить роботу з міжнародними партнерами.
«І вже в цьому році буде зрозуміло, які саме грантові програми запрацюють для релокованого бізнесу Луганщини. Розглядається також варіант підтримки підприємців за рахунок бюджетних коштів», - каже Смірнов.
За його словами, минулого року в рамках проекту «Діалог з бізнесом», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, адміністрації вдалося вирішити багато важливих питань, які турбують підприємців.
«Нам вдалося зупинити тенденцію до примусової перереєстрації бізнесів з Луганщини. Готуються зміни до чинного законодавства щодо підтримки релокованих підприємств», - каже Смірнов.
Нагадаємо, головним запитом бізнесу на сьогодні є економічне бронювання.
- 456 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1571
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1274
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1084
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 796


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
