На Кубку України зі стрибків у воду луганчани взяли “срібло” та “бронзу”
Ще дві медалі вибороли представниці Луганщини на Кубку України зі стрибків у воду.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА
У Києві завершився Кубок України зі стрибків у воду. У ньому брали участь понад 60 спортсменів. Серед них - спортсмени Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності.
На змаганнях луганчанка Соф'я Есман стала другою, а Діана Шевченко посіла третє місце у стрибках з 10-метрової вишки.
Раніше на Кубку України зі стрибків у воду луганські спортсмени Аліна Бурсова, Аліса Мєшкова та Єгор Ткаченко вибороли чотири медалі.
- 421 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 688
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 517
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 433
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 422


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 