Вихідні в Україні будуть теплими, за виключенням двох регіонів
Субота, 22 березня, в Україні буде теплою, вдень очікується +10+15 градусів, але на крайньому сході та в прибережних районах температура буде нижчою +9+12 градусів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її словами, дощі у суботу можливі на Сумщині та навколо Карпат, проте все ж переважатиме у більшості областей суха погода.
У неділю, 23 березня, температура повітря також буде досить комфортною, але трохи похолоднішає на заході та півночі України.
Дощів у неділю побільшає, пройдуть опади у західних, північних областях та на Вінниччині. На решті території в неділю - без істотних опадів.
У Києві в суботу - без опадів, вдень до +14 градусів. У неділю в столиці передбачається зниження температури повітря до +10+12 градусів, місцями пройде дощ.
- 150 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Історія Ігоря Малишева, якого окупанти засудили до 17 років ув'язнення і якого звільнили під час обміну у серпні
- 13:00 Новий набір ДЮСШ ВВС «Садко»: тренування з підводного плавання почали на Хмельниччині
- 12:00 На Донеччині загинув захисник з Лисичанська
- 11:00 “Епідемія поширюється зі швидкістю світла!” У Сіверськодонецьку потерпають від клопів
- 10:00 Ще 34 жителі Сіверськодонецької громади отримали гроші на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Відтермінували ліквідацію “сєвєродонецького аеропорту” 03.09.2025 переглядів: 3916
- Рубен Хачатуров мобілізувався до «Азову» 06.09.2025 переглядів: 2405
- У Серебрянському лісі взяли у полон росіянина: каже, що воював через борги (ВІДЕО) 07.09.2025 переглядів: 2264
- Одразу двоє сіверськодончан отримають компенсацію за “єОселею” від громади 08.09.2025 переглядів: 1801