«Стали справжніми піонерами». Окупанти доповіли про вплив «Луганського характеру» на дітей
Опубліковано 13.06.2025 - 11:00
Концепція виховання «Луганський характер» протягом року з затвердження вже показала перші результати – «діти стали справжніми піонерами».
Про це заявив міністр освіти та науки» самопроголошеної «лнр» Іван Кусов.
Як відомо, у 2024 році всі школи окупованої Луганщини розпочали реалізацію нової концепції організації виховної роботи з урахуванням регіонального компонента «Луганський характер».
«Ми вже бачимо перші результати за рік реалізації концепції. По-перше, школярі стали дисциплінованішими, справжніми піонерами, включилися і старшокласники — стали наставниками для молоді», — зазначив окупант Кусов.
Нагадаємо, рінше ми розбирали, як “лнр” відкопала запліснявілу ідеологію керманичів Луганщини часів України.
- 367 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА розповіли, як виїхати з окупації
- 18:00 «У Лисичанську — колисці Донбасу — не залишилося жодної цілої шахти». Жителі відповіли окупантам на їхні ролики
- 17:00 Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
- 16:00 У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
- 15:00 Повідомили про підозру посадовиці окупаційної «адміністрації Луганська лнр», яка працює на окупантів з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1507
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 825
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 587
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 532


«У Лисичанську — колисці Донбасу — не залишилося жодної цілої шахти». Жителі відповіли окупантам на їхні ролики
Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам