Студентка ЛНУ ім. Шевченка стала чемпіонкою світу з бальних танців
Опубліковано 10.07.2025 - 17:00
Здобувачка освіти Навчально-наукового інституту мистецтв ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" перемогла на міжнародному турнірі з бальних танців.
Про це повідомляє ЛНУ ім. Тараса Шевченка.
8 липня здобувачка освіти на спеціальності «Хореографія» в НН ІМ Валерія Мирко отримала титул чемпіонки світу з бальних танців та 1-е місце у категорії «Молодь до 19 років» у Данії.
Цьогоріч вона закінчила 1-й курс бакалаврату.
Нагадаємо, учасники вокального колективу "Лісова пісня" Сєвєродонецького міського Палацу культури посіли переможні та призові місця на Всеукраїнському фестивалі.
- 202 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанин Микола Бараннік - бронзовий призер Всесвітніх ігор
- 18:00 Трамп сказав Зеленському, що путін усе ще хоче отримати весь Донбас, - Bloomberg
- 15:00 Четвертий рік без тепла: у Сіверськодонецьку розповіли про проблеми з опаленням після “ремонтів”
- 12:00 ЛОВА: Окупантам не вдалося запобігти нестачі лікарів і вчителів, Сватове закрите для немісцевих
- 10:39 Лідери України та США зустрінуться у Вашингтоні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5471
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3334
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2603
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2253