Вже вдруге змінили територіальну підсудність судових справ двох судів Луганської області
Опубліковано 13.07.2025 - 18:00
Вища рада правосуддя за поданням Голови Верховного Суду Станіслава Кравченка ухвалила рішення про повторну територіальну зміну підсудності судових справ Марківського та Міловського районних судів Луганської області
Про це повідомляє Верховний суд.
Тож з 14 липня 2025 року підсудність їхніх судових справ передадуть до Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області.
Раніше територіальна підсудність судових справ цих судів була визначена Покровському районному суду Дніпропетровської області.
Нагадаємо, кримінальне провадження у справі щодо ДТП, в якому загинула луганська журналістка Анастасія Волкова, розглядається у Слов’янському міськрайонному суді Донецької області.
- 531 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Батьки загиблих воїнів Лисичанської громади можуть отримати грошову допомогу: деталі
- 18:00 У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
- 17:00 Окупаційна влада заборонила громадським організаціям проводити пошукові роботи на Луганщині
- 16:00 94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
- 15:00 Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 981
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 787
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 715
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 705


У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
