У справі про ДТП, в якій загинула Анастасія Волкова, долучили письмові докази
Сьогодні відбулося чергове судове засідання у кримінальному провадженні щодо ДТП, внаслідок якої загинула журналістка з Луганщини Анастасія Волкова.
Про це повідомила адвокатка Віра Ястребова.
Вона нагадала, що наразі кримінальне провадження розглядається у Слов’янському міськрайонному суді Донецької області. Обвинувачений знаходиться на лаві підсудних, але не перебуває під вартою. Засідання проходять у закритому режимі, без участі ЗМІ та вільних слухачів. Причина — особа обвинуваченого.
За словами адвокатки, під час сьогоднішнього засідання допитали свідка сторони обвинувачення та за клопотанням прокурора частково долучили письмові докази.
Наступне судове засідання призначили на 21 травня 2025 року о 09:00.
З процесуальними документами можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за унікальним номером справи: 243/881/25.
Нагадаємо, 30 травня 2024 року у Слов'янську сталася трагічна ДТП: мікроавтобус Volkswagen Transporter під керуванням військовослужбовця зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2106. Внаслідок зіткнення загинув водій легковика, а також пішохід – воєнна кореспондентка телеканалу "Дім" Анастасія Волкова, яка перебувала на тротуарі.
У грудні 2024 року Державне бюро розслідувань повідомило про підозру військовослужбовцю, який скоїв ДТП.
Однак 13 січня 2025 року Бабушкінський районний суд Дніпра відпустив підозрюваного на поруки, що викликало обурення у суспільстві.
До пів року від дня загибелі ми підготували спогади про Анастасію.
Пізніше стало відомо, що за справу загиблої журналістки Анастасії Волкової взялася Віра Ястребова - адвокатка з великим досвідом у кримінальних справах.
Вона пояснила, чому підозрюваний у справі загибелі Анастасії Волкової не перебував під вартою.
Пізніше суд постановив здійснювати кримінальне провадження по справі загиблої журналістки Анастасії Волкової у закритому режимі.
27 березня відбулось перше судове засідання по суті у справі щодо ДТП, внаслідок якого загинула журналістка з Луганщини Анастасія Волкова.
- 637 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:30 Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 931
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 873
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 860
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 848


Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
