Відбулося перше судове засідання по суті у справі щодо ДТП, в якому загинула Анастасія Волкова
Сьогодні відбулось перше судове засідання по суті у справі щодо ДТП, внаслідок якого загинула журналістка з Луганщини Анастасія Волкова.
Про це повідомила подруга загиблої Марина Терещенко.
“27 травня у Словʼянському міськрайонному суді Донецької області розпочато судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Т. У ході судового засідання прокурор оголосила стислий виклад обставин зазначених в обвинуваченому акті відносно Т”, – поінформувала вона.
За її словами, суд визначив порядок дослідження доказів. У наступному судовому засіданні планується допит потерпілих.
Зважаючи, що обвинувачений не визнає обставини, викладені прокурором в обвинуваченні, суд проводитиме повне дослідження доказів.
Марина Терещенко також зазначила, що обвинувачений Т. не перебуває під вартою. Питання щодо зміни запобіжного заходу прокуратура не ініціювала перед судом, який розглядає справу по суті.
“Наступне судове засідання відбудеться 16 квітня о 09:00 годині, але потрапити у зал судових засідань, окрім учасників провадження можливості немає оскільки суд відбувається у закритому режимі”, – додала вона.
Нагадаємо, 30 травня 2024 року у Слов'янську сталася трагічна ДТП: мікроавтобус Volkswagen Transporter під керуванням військовослужбовця зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2106. Внаслідок зіткнення загинув водій легковика, а також пішохід – воєнна кореспондентка телеканалу "Дім" Анастасія Волкова, яка перебувала на тротуарі.
У грудні 2024 року Державне бюро розслідувань повідомило про підозру військовослужбовцю, який скоїв ДТП.
Однак 13 січня 2025 року Бабушкінський районний суд Дніпра відпустив підозрюваного на поруки, що викликало обурення у суспільстві.
До пів року від дня загибелі ми підготували спогади про Анастасію.
Пізніше стало відомо, що за справу загиблої журналістки Анастасії Волкової взялася Віра Ястребова - адвокатка з великим досвідом у кримінальних справах.
Вона пояснила, чому підозрюваний у справі загибелі Анастасії Волкової не перебував під вартою.
Нещодавно суд постановив здійснювати кримінальне провадження по справі загиблої журналістки Анастасії Волкової у закритому режимі.
- 699 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 ЗСУ уразили ще один міст на Луганщині, який окупанти використовують для військової логістики
- 09:00 ЛОВА: Студентів-педагогів з Луганщини відправили обробляти рибу на камчатку, а у регіоні більшає перекупників бензину
- 08:30 Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 878
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 861
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 849
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 729


ЗСУ уразили ще один міст на Луганщині, який окупанти використовують для військової логістики
Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
