ЛОВА: у Луганську горить сміттєзвалище, росіяни намагаються поповнити кадровий резерв працівників культури
Біля окупованого Луганська спалахнув полігон зі сміттям. росіяни сподіваються грошима залучити працівників культури у сільську місцевість.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Поблизу Луганська, в Олександрівську, спалахнув полігон зі сміттям. Тверді побутові відходи туди вивозять близько 50 років. Об’єкт мав бути вже законсервованим. Проте ним вимушені користуватися до моменту завершення будівництва інших полігонів, на які у самопроголошеній “лнр” очікують із 2022 року. Проте реалізація оголошених росією проєктів так і не розпочалася”, – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА повідомили, що 9000 вакантних посад у сфері культури у рф та на окупованих територіях України збираються заповнити росіяни за рахунок стимулюючих виплат до 2030 року. Додаткові кошти обіцяють тим, хто погодиться відпрацювати п’ять років на зазначених посадах у селах та невеличких містах.
При цьому в адміністрації зазначили, що у самопроголошеній “лнр” більшість сільських клубів загарбники закрили, а частина – зруйнована армією рф.
Нагадаємо, лише шестеро лікарів погодилися за гроші переїхати до самопроголошеної “лнр” цьогоріч.
- 600 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Батьки загиблих воїнів Лисичанської громади можуть отримати грошову допомогу: деталі
- 18:00 У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
- 17:00 Окупаційна влада заборонила громадським організаціям проводити пошукові роботи на Луганщині
- 16:00 94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
- 15:00 Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 982
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 788
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 716
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 706


У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
