Луганські велоспортсмени вибороли шість медалей на всеукраїнських змаганнях

Двоє велоспортсменів з Луганщини посіли призові місця у різних дисциплінах на чемпіонаті України.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Чемпіонат України в багатоденній гонці, чемпіонат України на короткому крузі та чемпіонат України в індивідуальній гонці на час вгору з велосипедного спорту "маунтенбайк" днями завершилися у Чернівцях.

Майстер спорту України міжнародного класу Катерина Набережна посіла на змаганнях 1 місце в індивідуальній гонці на час вгору, 2 місце - у багатоденній гонці та 2 місце - на короткому крузі.

Кандидат у майстри спорту України Данило Сурженко посів 2 місце в індивідуальній гонці на час вгору, 2 місце - у багатоденній гонці та 3 місце - на короткому крузі.

Підготував спортсменів Сергій Воронін.

Нагадаємо, збірна України зі стрибків у воду виборола одну медаль на Суперфіналі Кубка світу – 17-річний луганчанин Олексій Середа завоював "срібло" у стрибках з 10-метрової вишки.