На Кубку світу сєвєродонецька підводниця виборола дві нагороди та встановила рекорд України

Дві срібні медалі здобула сєвєродонецька підводниця Маргарита Ляпка на другому етапі Кубка світу з плавання у ластах.

Про це повідомляє дитячо-юнацька спортивна школа “Садко”.

Змагання проходили з 22 по 24 березня у Ліньяно (Італія). У них взяли участь 800 спортсменів-підводників із 24 країн.

Серед учасників - двоє вихованців сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко». Це майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко, який виступає за національну збірну України, та майстер спорту Маргарита Ляпка, яка з початку повномасштабного вторгнення переїхала до Литви й тепер виступає за клуб з Вільнюса SVJC.

“Маргарита знову порадувала своїми результатами на дистанціях у плаванні з аквалангом. Так, на дистанції 200 м “підводне плавання” вона посіла друге місце з новим рекордом України серед дівчат 1.29.32, пропустивши вперед лише француженку, яка закінчила цей заплив із новим світовим досягненням 1.27.16. На дистанції 100 м “плавання з аквалангом” Маргарита Ляпка також здобула срібну медаль зі своїм особистим рекордом 0.39.29”, - йдеться у повідомленні.

Володимир увійшов до десятки найсильніших спортсменів на дистанціях 200 і 400 м плавання у біластах серед чоловіків.

Нагадаємо, кубок та cім медалей виборола сєвєродончанка на європейському чемпіонаті з плавання.