У Лисичанську трапилась ДТП: вантажівка зіткнулась з легковим автомобілем, є загиблі
Опубліковано 16.03.2020 - 11:00
14 березня близько 16 години, на вулиці Гора Попова у вантажного автомобіля Урал 4320 відмовили гальма, в наслідок чого вантажівка зіткнулась з автомобілем ВАЗ 2108, який рухався у зустрічному напрямку. Про це повідомляє Патрульна поліція Луганської області. Водій вантажівки з’їхав з дороги та врізався у стовп тролейбусного сполучення.
За попередньою інформацією в наслідок ДТП водії та пасажири обох транспортних засобів отримали численні травми, один з пасажирів вантажівки отримав ряд тілесних ушкоджень, які виявились несумісні із життям.
Патрульні надали допомогу рятувальникам, охороняли місце події, та регулювали дорожній рух до приїзду слідчо-оперативної групи, яка детально встановлюватиме обставини аварії.
- 4503 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Сили оборони уразили склад противника на окупованій Луганщині, – Генштаб
- 17:00 Мінсоцполітики відновлює виплати дітям ВПО – Кабмін підтримав ініціативу
- 16:00 Жителю Луганщини загрожує 10 років ув'язнення за колабораціонізм
- 15:00 КНП «КДЦ» отримав генератори від благодійників
- 14:00 Окупанти засудили луганчанина до 20 років колонії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1447
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 858
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 764
- Із Сіверськодонецька — у село на Вінниччині: як родина переселенців створила курячий бізнес 16.03.2026 переглядів: 701


Мінсоцполітики відновлює виплати дітям ВПО – Кабмін підтримав ініціативу
Окупанти засудили луганчанина до 20 років колонії
Окупанти призначили голову Луганська