На Сєвєродонецькому «Азоті» триває капітальний ремонт у цеху виробництва карбаміду

На Сєвєродонецькому «Азоті» триває капітальний ремонт у цеху виробництва карбаміду

На Сєвєродонецькому «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, триває капітальний ремонт у цеху виробництва сечовини (карбаміду) №2.

«За планом розпочатої ремонтної кампанії ми проведемо відновлення та модернізацію основного та резервного обладнання цеху карбаміду. Основний блок – ремонт футерування колон синтезу карбаміду. Цілі цього ремонту: по-перше – підготувати цех та всі технологічні лінії до роботи на максимальній потужності; по-друге – економічний ефект. Ми хочемо знизити собівартість продукції за рахунок зменшення витрати аміаку на тонну карбаміду. Ми й надалі впроваджуватимемо всі новинки глобальної хімічної індустрії на підприємстві. У нас немає іншого виходу, крім модернізації. Ostchem, куди входить наш завод, – найбільший хімічний холдинг у Східній Європі. Акціонер продовжує вкладати ресурси, інвестувати з CAPEX, щоб українські заводи були більш конкурентоспроможними», – зазначив Леонід Бугайов, Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».

Ремонт усього динамічного та статичного обладнання проводиться власними силами підприємства, а ремонтні роботи на колонах синтезу виконує спеціалізована підрядна організація.

У 2020 році на Сєвєродонецькому «Азоті» було відновлено повний цикл виробництва мінеральних добрив. Це дозволило, зокрема, вивести з тривалого вимушеного простою та запустити в роботу обладнання цеху виробництва сечовини (карбаміду) №2.

На початку 2022 року в цеху виробництва карбаміду №2 було збудовано установку з відвантаження карбаміду в м'яких контейнерах типу біг-бег. Це дозволило зробити продукт максимально зручним для споживачів.

До складу Сєвєродонецького «Азоту» входять цехи виробництва аміаку 1-А (потужність – 1700 т/добу) та 1-Б (1360 т/добу), цех виробництва сечовини (карбаміду) (1200 т/добу), цех виробництва сечовини (карбаміду) ) №2 (800 т/добу), цех виробництва азотної кислоти (1440 т/добу, працюють 4 агрегати УКЛ), цех виробництва аміачної селітри (1550 т/добу, працюють дві грануляційні вежі), інші структурні підрозділи.