Понад 50% будинків у Сєвєродонецьку не підлягають відновленню, а в Лисичанську встановлять дерев’яні туалети
Влада окупантів у своїх ЗМІ визнала, що у Сєверодонецьку знаходиться 802 багатоквартирні житлові будинки, з них 764 пошкоджені, десь 420-460 (із пошкоджених) не підлягають відновленню.
Також вони визнали, що практично повністю зруйновано соціальні об'єкти - немає жодної школи, жодного дитячого садка, які б не постраждали, також немає жодної цілої адміністративної чи соціальної будівлі.
Тим часом, мережею поширюється інформація, що в Лисичанську немає можливості дати воду, тому біля будинків встановлять колонки та дерев’яні туалети.
Також стало відомо, що «державний банк» так званої «ЛНР» відкрив відділення у Кремінній за адресою: вулиця Радянська, будинок 3.
Нагадаємо, керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай повідомив, що в Сєвєродонецьку падають аварійні багатоповерхівки.
В інтерв'ю «Сєвєродонецьк онлайн» керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк повідомив, що в місті ситуація зараз дуже складна. Окупанти намагаються налагодити якісь життєві моменти, але разом з тим комунікації як були відсутні, так і є. Присутня антисанітарія, оскільки немає водопостачання та каналізації.
Раніше стало відомо, що люди в Сєвєродонецьку змушені їсти пісні супи та митися в спеціальних помивочних.
- 2010 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра та післязавтра луганчан консультуватимуть фахівці Пенсійного фонду у Києві, Броварах та Харкові
- 18:00 Окупанти кажуть, що ситуація з бензином на Луганщині складна
- 17:00 Чотирьом луганчанам, які працюють в окупаційних «митних органах», повідомили про підозру
- 16:00 Окупаційний суд у Луганську засудив до 16 років колонії суворого режиму кримчанина
- 15:00 Одразу двоє сіверськодончан отримають компенсацію за “єОселею” від громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Відтермінували ліквідацію “сєвєродонецького аеропорту” 03.09.2025 переглядів: 3899
- Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців 01.09.2025 переглядів: 2945
- Рубен Хачатуров мобілізувався до «Азову» 06.09.2025 переглядів: 2368
- Журналісти знайшли, де знаходиться екскерівник самопроголошеної “лнр” плотницький (ВІДЕО) 04.09.2025 переглядів: 1617