У Рубіжному ракетами обстріляли дільницю, проте документацію для референдуму не пошкодили
Окупанти звинувачують українців в ракетному обстрілі дільниці для голосування в Рубіжному, проте бюлетені та документація збереглися.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
У Рубіжному, за повідомленнями проросійських ЗМІ, постраждала одна із дільниць для голосування внаслідок нібито обстрілу реактивними системами залпового вогню HIMARS.
За словами окупантів, загалом зафіксоване влучання шістьох ракет.
Фото підтвердження руйнувань росіяни поки що не публікують, але заявляють, що після настільки масованого обстрілу «дільнична виборча комісія» зберегла і документацію, і бюлетені.
Тобто, псевдореферендум в Рубіжному сьогодні буде продовжено.
«Наше джерело повідомляє про три нічні попадання до 10 школи в Рубіжому. Пробито навіть підвал. За нашою інформацією, у цій школі проводили шабаш під назвою "референдум", - пише телеграм-канал «Донбас оперативний».
Також окупанти заперечують обстріли дільниць у Щасті.
"Запис зроблено вночі, визначити час та місце зйомки неможливо. Проте, це абсолютно точно не Щастя: всі три виборчі дільниці, які перебувають у місті, неушкоджені, голосування триває активно, комісії, дільниці та виборці перебувають під охороною", - пишуть окупанти у своїх телеграм-каналах.
Як повідомлялось, у Сєвєродонецьку було влучання в будівлю кафе «Дежавю».
- 1356 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 956
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 681
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 591
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 566


У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ