Бойові дії відбуваються на межі Луганщини та Донеччини

Бойові дії відбуваються на межі Луганщини та Донеччини

Наразі бойові дії наближаються до Луганщини.

Про це «Сєвєродонецьк онлайн» повідомив керівник Сєвєродонецької ВЦА Роман Власенко.

«Особливо новин якихось немає. Є підтвердження, що вони пройшли Торське. Як раз бойові дії на межі Луганщини та Донеччини», - каже Власенко.

Торське

Що стосується новин відносно того, що ЗСУ закріплюються в районі Лисичанську, Власенко повідомив: бойові дії відбуваються в трикутнику Верхньокам'янка, Білогорівка та Лисичанськ

«Лисичанськ – ми ж розуміємо, що Білогорівка вже давно була наша, бої точились навколо Лисичанського НПЗ. Я думаю, що все там і відбувається наразі – в трикутнику Верхньокам'янка, це безпосередньо НПЗ, Білогорівка та Лисичанськ», - пояснив Власенко.

Також він прокоментував інформацію, що окупанти ніби закріплюються на цвинтарі в Кремінній. І що наразі в Кремінній, Лисичанську та Рубужному гучно.

«Це все з телеграму, але є розуміння, що вони з Лиману вийшли, вони будуть будувати лінію оборони Сватово-Кремінна. Ось вони її формують», - вважає Власенко.

За його словами, наразі колаборанти намагаються втекти з міст Луганщини.

«Дуже багато інформації, що колаборанти наші тікають. Саме колаборанти, мова йде про цивільних. Є інформація, що дуже багато військових рф поранених в лікарнях в Сватово, Луганську, Старобільську, Кадієвці, Первомайську – все лікарні забиті», - розповів голова РДА.

До того ж, сьогодні Генштаб ЗСУ повідомив, що поблизу однієї з лікарень навіть влаштували блокпост.

Раніше очільник Луганщини Сергій Гайдай розповів: наразі окупанти в мережі жаліються, що їх позиції біля Кремінної обстрілюють, а у наметовому містечку в лісі поблизу Нижньої Дуванки через необережно паління дерева навкруги “декоровані мертвими бурятами”. 

Роман Власенко теж каже, що «бавовна» відбувається в окупантів регулярно.

«"Бавовна" відбувається, все гаразд», - повідомив він.

Також з’являється інформація про конфлікти між свіжомобілізованими з Луганщини та військовими РФ. «Мобікам» погрожують покаранням за дезертирство з Лиману. 

«Багато матюків і скиглень, як кинули мобіків. Мобіки з Луганської області, що відступили з району Лимана, приїхали до міста Щастя, де вже кілька днів живуть просто під відкритим небом», - пише Гайдай.

Загалом на Луганщині відбиті атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Виїмка, Спірне, Невельське та Первомайське. Ворог 16 разів обстрілював позиції наших бійців із артилерії та мінометів, а також наніс ракетний удар.

 

Підпишись на наш Телеграм