В квартирах сєвєродончан почалося з’являтися світло
Опубліковано 03.10.2022 - 16:19
До будинків мешканців Сєвєродонецька подають електрику.
Про це у своєму телеграмі пише самопроголошений в.о. «мера» міста Микола Моргунов.
За його словами, процес «був і залишається складним, вже пройдено кілометри замінованої землі та порваних ліній електропередач».
«І це тільки початок, поступово все нові райони Сєвєродонецька підключатимуться до електромережі», - вважає так званий «мер».
Він додав, що мешканці здивовані.
Як повідомлялося, у Сєвєродонецьку електроенергію подають на соціальні об’єкти.
Нагадаємо, що бригади російських відновлювальників та медиків втекли з Сєвєродонецька.
- 5975 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 На Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі встановили меморіал загиблим прикордонникам
- 17:00 Гумштаб Лисичанської МВА переїхав на новий Telegram-канал
- 15:00 На Запоріжжі загинув 44-річний військовий з Рубіжного
- 12:30 Луганський театр урочисто відкрив новий сезон у Києві. Колектив підтримало обласне керівництво
- 10:15 З ТОТ Луганщини визволили ветерана ЗСУ та військового НГУ, які пережили катування й рабство
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5879
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3440
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2109
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1291

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.