Окупанти кажуть, що по Сватово випустили 100 ракет HIMARS, але в місті все ніби спокійно
Окупанти запевняють: інформація про те, що жителям Сватового дали 72 години на евакуацію – фейк. І нібито в місті спокійно.
Про це йдеться в сюжеті RT.
«Паніки серед населення немає, спостерігається певне затишшя, але в місті продовжує працювати ринок. Як розповів начальник місцевого МВС Сергій Крупа, багато мешканців самостійно вирішили поїхати», - йдеться в сюжеті.
Крупа додав, що останнім часом з української сторони прилетіло понад 100 ракет HIMARS і нібито всі вони потрапляли лише в об'єкти інфраструктури.
Нагадаємо, раніше голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко розповів, що наразі колаборанти намагаються втекти з міст Луганщини.
«Дуже багато інформації, що колаборанти наші тікають. Саме колаборанти, мова йде про цивільних. Є інформація, що дуже багато військових рф поранених в лікарнях в Сватово, Луганську, Старобільську, Кадієвці, Первомайську – все лікарні забиті», - розповів голова РДА.
- 2005 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:07 Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть
- 16:00 Ветеранська спільнота Луганщини обиратиме представника до Ради ветеранів: хто кандидати
- 15:00 Рада скасувала нарахування комуналки за зруйноване житло, – нардеп
- 14:00 Закупив деревину для ЗСУ зі збитками 5,5 млн грн: підозру отримав екскерівник КЕВ Луганська
- 13:00 Керівники Сватівської та Щастинської РДА подали декларації: які у них зарплати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1636
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 737
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 686
- Гетманцев висловився про поточну ситуацію з відновленням виплат дітям ВПО 18.03.2026 переглядів: 633

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Керівники Сватівської та Щастинської РДА подали декларації: які у них зарплати
На офіційну публікацію постанови щодо відновлення виплат дітям ВПО ще чекають, - нардепка
На війні загинув кремінянин Олексій Чорнобай