Окупанти на Луганщині підірвали ще один міст
На Луганщині окупанти підірвали міст, аби ускладнити просування ЗСУ.
Про це в ефірі Національного телемарафону розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
За його словами траса між Сватовим та Кремінною під вогневим контролем ЗСУ, тому росіяни не можуть швидко отримати підкріплення та нові боєкомплекти на цих ділянках фронту.
“Погода покращується, тому маємо надію, що просування Збройних сил України пришвидшиться. Зі свого боку ми вже готові заходити в деокуповані населені пункти, не дивлячись на те, що обстріли продовжуються. Будемо ввозити гуманітарні вантажі, а якщо люди будуть погоджуватися, будемо їх евакуювати”, - розповів Сергій Гайдай.
Також він додав, що навколо Кремінної та Сватового заміновано майже все – береги рік, дороги, мости. Білогорівку росіяни щоденно обстрілюють, вони не полишають спроб прощупати нашу оборону на цій ділянці.
Раніше повідомлялось, що окупантам на Луганщині не виплачують гроші.
- 1923 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рівненщина, Волинь, Львівщина, Дніпро, Франківщина: де ще є вільні місця для проживання луганських ВПО
- 18:00 Сєвєродонецька МВА затвердила графік прийому громадян на 2025 рік
- 17:13 Синоптикиня попередила про похолодання: коли воно відбудеться
- 17:00 У Лисичанську окупанти визнали “безхазяйною” ще одну квартиру (АДРЕСА)
- 16:31 Україна готова до перемир'я, але за певних умов - ЗМІ, радник ОП
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 6914
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 2962
- Підвищення пенсій: у ПФУ розповіли, скільки луганських пенсіонерів отримають оновлені виплати 05.03.2025 переглядів: 2229
- В окупованому Сіверськодонецьку розберуть під’їзди однієї з багатоповерхівок 07.03.2025 переглядів: 1700

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.