Поліція Луганщини патрулює деокуповані населені пункти на Сватівщині
У деокупованих населених пунктах Луганщини розпочали роботу слідчо-оперативні групи поліції.
Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
У Невському Сватівського району в рамках формування безпекового середовища відновлено поліцейську присутність. У селищі розпочали роботу слідчі поліції Луганської області, які приймають заяви місцевих мешканців та документують кримінальні правопорушення, зокрема воєнні злочини рф.
Всі звернення громадян за фактами кримінальних правопорушень документуються та вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Загалом, з початку роботи, з 25 листопада, слідчими відкрито кримінальні провадження за фактами 24 звернень місцевих мешканців.
Серед іншого зареєстровано інформацію за двома фактами поранення чоловіків – мешканців селища, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф.
Також, зареєстровано інформацію про руйнування цивільної інфраструктури внаслідок обстрілів, які окупанти продовжують завдавати по звільненому населеному пункту. Зокрема задокументовано пошкодження школи, старостату, кафе-магазину, фельдшерсько-акушерського пункту, господарчих споруд, дороги та іншого комунального майна. Також пошкоджень та руйнувань зазнали 21 приватний будинок та господарчі споруди місцевих мешканців, загинули свійські тварини та птахи.
За час окупації Невського військові рф встигли нажитися на місцевих мешканців, у яких викрали автомобілі, майно та свійських птахів.
Так, окупанти заволоділи трьома легковими автомобілями та двома мотоциклами.
З домоволодінь мешканців селища військові ворожої армії викрали бензо та електроінструменти, станок, уток та курей, мисливську рушницю та набої до неї, а також, більше 2,5 тони бензину та особисті речі, зокрема білизну, одяг та взуття.
Слідчі дії з документування злочинів окупаційної армії на території с. Невське тривають.
Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку так звана «влада» відкрила та опечатала квартиру містянина.
- 1313 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1770
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1568
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1450
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213





У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
