Гайдай про виїзд людей з Сєвєродонецька: «Вони розуміють, що зимою просто не зможуть вижити»
До багатоповерхівок у Сєвєродонецьку підвозять дрова, а в Лисичанську не перевірили газову мережу.
Про це в телемарафоні розповів керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
«Сєвєродонецьк – ми бачимо, як вантажівками підвозять дрова до багатоповерхівок. Чудова взагалі ініціатива! Оце покращення від «руського миру». А в Лисичанську вони підключили газ. Слово своє дотримали. Тільки вони забули перевірити мережу газову. Тому почали підриватися просто будинки. В них це не поодинокі випадки», - каже Гайдай.
За його словами, це відбувається тому, що вся газова мережа не перевірена. А вона була значно пошкоджена.
«Треба було спочатку перевірити, а потім газ давати людям! Але ніхто ж цього робити не буде», - підкреслив очільник області.
Він додав, що багато людей виїжджає з Сєвєродонецька.
«Вони розуміють, що зимою вони просто не зможуть вижити», - розповів Гайдай.
Як повідомлялось, в окупованому Лисичанську вибух газового балону зруйнував квартиру.
- 2271 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанин Микола Бараннік - бронзовий призер Всесвітніх ігор
- 18:00 Трамп сказав Зеленському, що путін усе ще хоче отримати весь Донбас, - Bloomberg
- 15:00 Четвертий рік без тепла: у Сіверськодонецьку розповіли про проблеми з опаленням після “ремонтів”
- 12:00 ЛОВА: Окупантам не вдалося запобігти нестачі лікарів і вчителів, Сватове закрите для немісцевих
- 10:39 Лідери України та США зустрінуться у Вашингтоні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5456
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3329
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2601
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2233