На Луганщині окупанти зроблять центри військово-спортивної підготовки дітей, де навчатимуть керувати безпілотниками
У самопроголошеній «лнр» впровадять центри військово-спортивної підготовки дітей, де навчатимуть керувати безпілотниками.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Відповідну програму збираються тестувати на території окупованих Луганщини та Донеччини, а також у бурятії, калмикії та чечні.
Для дітей від 14 до 18 років росіяни створять центри патріотичного виховання та військово-спортивної підготовки.
До програми планують включити вогневу та інженерну підготовку, керування безпілотниками тощо.
В той же час, у Рубіжному, до прикладу, руйнується система централізованого водопостачання. Вода в трубах перетворюється на лід, що у підсумку порушує цілісність труб. Замінювати вже пошкоджені ділянки у місцевого житлово-комунального господарства нічим.
Нагадаємо, більше сотні луганських підлітків забрав кадиров на перевиховання.
- 854 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Окупанти на ТОТ посилять контроль за учнями у соцмережах й обмежать зв’язок для старших
- 08:36 Окупанти на Луганщині намагалися просунутися поблизу Твердохлібового
- 19:00 За колабораціонізм засудили очільницю окупаційного «Луганського поштамту»
- 18:00 Міністр соцполітики розповів про модель соціальної оренди житла в Україні
- 17:00 Два золота взяла сіверськодончанка на чемпіонаті України з настільного тенісу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1606
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 889
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 796
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 723


Окупанти на ТОТ посилять контроль за учнями у соцмережах й обмежать зв’язок для старших
Окупанти на Луганщині намагалися просунутися поблизу Твердохлібового
СБУ зірвала плани гру рф щодо серії вбивств в Україні