Погода в Україні на п'ятницю: лише в одному регіоні вируватимуть дощі
В Україні у п'ятницю, 22 березня, в більшості областей протягом дня очікується +9+14 градусів, а 23-24 березня +10+17 градусів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, завтра, 22 березня, дощі ймовірні лише місцями в західних областях, решта території України належатиме сухій, навіть сонячній, погоді.
За словами Діденко у суботу-неділю посилиться вітер, а в західних областях 24 березня похолоднішає на кілька градусів.
У Києві 22 березня опадів не очікується, світитиме сонце, денна температура повітря коливатиметься близько +10 градусів.
23-24 березня у столиці потеплішає до +10+14 градусів, проте в суботу та неділю в окремих районах Києва можливий невеликий дощ.
"І важливий нюанс - південний чи південно-західний вітер може бути рвучким", - додала Діденко.
- 331 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
- 17:00 Затвердили бюджет Рубіжанської громади на 2026 рік: які витрати планують
- 15:00 ЛОВА: Окупанти обіцяють регулярний вивіз сміття на Луганщині, але кількість техніки не збільшують
- 14:30 Зеленський та Кличко позбавили стипендій спортсменку Лискун, яка отримала паспорт рф
- 13:00 Новий гумвантаж від GEM отримала Сіверськодонецька громада
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3096
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 518
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 450
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 407


Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
Ворог атакував поблизу трьох сіл Луганщини
Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026