Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників

Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників

Народний депутат України Олександр Сухов направив депутатське звернення до голови Луганської ОДА щодо проведення повної перевірки процедури реєстрації осіб на участь у програмі пільгового кредитування житла для ВПО 60+ Сіверськодонецької МВА.

Про це він повідомив у коментарі SD.UA.

За словами нардепа, наразі він має проміжну відповідь про продовження терміну розгляду звернення до 30 днів через великий обсяг запитуваної інформації. 

Подальші кроки, зауважив Сухов, залежатимуть від інформації, яку йому нададуть.

«Спочатку дочекаємося відповіді, проаналізуємо її, потім вирішимо, що робити далі», – сказав нардеп.

18 червня на своїй сторінці у Facebook Сухов опублікував допис, де звернув увагу на питання, які виникли у громадян після розіграшу за програмою. Зокрема, про появу різних версій списків учасників жеребкування, зміну нумерації у них та повідомлення про можливу участь у програмі осіб, які можуть проживати на тимчасово окупованих територіях. 

У цьому ж дописі нардеп поінформував, що підготував депутатський запит щодо повної перевірки процедури проведення жеребкування, законності формування реєстрів, відповідності дій посадових осіб вимогам законодавства та перевірки всіх обставин, які викликали суспільний резонанс. 

Нагадаємо, на початку травня Сіверськодонецька МВА оголосила про запуск пільгової житлової програми для ВПО 60+. Заяви від охочих взяти участь у програмі приймали з 11 травня до 1 червня.

8 червня у МВА повідомили, що сформували список претендентів на участь у програмі. 16 червня у Держмолодьжитлі методом випадкової комп’ютерної вибірки визначили 17 переможців.

Того ж дня у соцмережі довкола розіграшу розгорівся скандал. У жителів громади виникли питання до реєстру заявок, за яким Держмолодьжитло проводило жеребкування. Зокрема, вони звернули увагу на його розбіжність зі списком, який попередньо публікувала на своєму сайті Сіверськодонецька МВА. Розбір читайте у матеріалі SD.UA.

Після хвилі критики щодо прозорості розіграшу начальниця Сіверськодонецької МВА Євгенія Бойко провела брифінг, під час якого прокоментувала ситуацію зі списками.