Лисогор розповів, де використовують техніку, отриману громадами Луганщини від партнерів
Техніку, яку громади Луганської області отримали від міжнародних партнерів, використовують у Харківській та Дніпропетровській областях на договірних засадах.
Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
«Тепер техніку використовують у Харківській та Дніпропетровській областях, безумовно, на договірних засадах. Певні відрахування ідуть до бюджетів громад», - зауважив він.
Йдеться про допомогу, отриману у межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва для відновлення після деокупації.
Зокрема, нагадав Лисогор, USAID передало дев’ять одиниць спеціалізованої техніки для Кремінної, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Попасної, Старобільська та Красноріченської громади. Це екскаватори, телескопічні навантажувачі з додатковими комплектами шин. Загальна сума допомоги - 33,1 млн грн.
Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) передав громадам Луганщини вакуумну мулососну машину, гусеничний екскаватор та легковий автомобіль «Volkswagen T6.1».
Від ПРООН отримали спеціально обладнане авто для надання мобільних медичних послуг у Дніпрі та спецавтомобіль для мобільних груп з технічного обстеження будівель та споруд. Загальна сума допомоги становила 48,9 млн грн.
Раніше повідомлялося, що USAID сприятиме розвитку громад Луганщини.
- 562 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На окупованій Луганщині масштабна пожежа у Станично-Луганському районі (ВІДЕО)
- 18:00 Ексгендиректору луганського ФК «Зоря» оголосили підозру у несплаті податків та співпраці з окупантами
- 17:00 Вже друга сіверськодончанка отримає компенсацію по “єОселі”
- 16:00 Ще одна громада Луганщини спрямувала 300 тис. грн на працевлаштування ВПО
- 15:00 «Помста» на сході спалила ворожий пункт управління БПЛА та знищила техніку противника
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 6159
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3466
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2488
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1779